Najčastejšie otázky

AKO SA PRIPRAVIŤ NA FOTENIE ?

  V mojom ateliéri sa môžte kľudne upraviť, nalíčiť, prípade záujmu Vám viem dohodnúť vizážistku. Zoberte si zo sebou oblečenie, topánky, šperky, klobúky, skrátka všetko to, čo túžite mať na fotografii. Neberte si tričká s veľkými nápismi, pôsobí to rušivo.

FOTENIE NOVORODENCA

  Fotenie novorodenca sa vykonáva do 14 dňa od narodenia, nakoľko dieťatko veľa prespinká a dá sa dobre polohovať. Vyhradťe si dostatok času. Zoberte bábätku vecičky na prebalenie.

FOTENIE DETIČIEK

  Detičky by sa nemali fotiť  pred ich spánkom, nakoľko sú mrzuté. Zoberte im obľúbenú hračku a mali by byť napapané, prípadne im niečo malé zoberte. Pri príchode do ateliéru si pripravíme scénu, vypočujem Vašu predstavu, ukážem Vám rekvizity, oblečenia a niečo s Vašim  prineseným oblečením doladíme.

FOTENIE TEHULIEK

  Zoberte si košelu, prípadne vhodné spodné prádlo, topánočky pre budúce bábätko, obrázok zo SONA, tehotenské šaty, ale výber je samozrejme na Vás. V ateliéri mám na výber tehotenské šaty a doplnky.

KEDY DOSTANEM FOTOGRAFIE

   Po nafotení do pár dní Vám pošlem mailom pár fotografií k nahliadnutiu, celkové odovzdanie je cca 2 až 3 týždne. Pri výrobe fotoknihy je doba dlhšia cca 4 týždne, nakoľko sa čaká aj na vyhotovenie fotoknižky dodávateľom a následné vyexpedovanie.

KDE VÁS NÁJDEM

Adresa: Drotárska cesta 90, 811 02 Bratislava, bezproblémový parking.