Najčastejšie otázky

AKO SA PRIPRAVIŤ NA FOTENIE ?

  V mojom ateliéri sa môžte kľudne upraviť, nalíčiť, prípade záujmu Vám viem dohodnúť vizážistku. Zoberte si zo sebou oblečenie, topánky, šperky, klobúky, skrátka všetko to, čo túžite mať na fotografii. Neberte si tričká s veľkými nápismi, pôsobí to rušivo.

FOTENIE NOVORODENCA

  Fotenie novorodenca sa vykonáva do 14 dňa od narodenia, nakoľko dieťatko veľa prespinká a dá sa dobre polohovať. Vyhradťe si dostatok času. Zoberte bábätku vecičky na prebalenie.

FOTENIE DETIČIEK

  Detičky by sa nemali fotiť  pred ich spánkom, nakoľko sú mrzuté. Zoberte im obľúbenú hračku a mali by byť napapané, prípadne im niečo malé zoberte. Pri príchode do ateliéru si pripravíme scénu, vypočujem Vašu predstavu, ukážem Vám rekvizity, oblečenia a niečo s Vašim  prineseným oblečením doladíme.

FOTENIE TEHULIEK

  Zoberte si košelu, prípadne vhodné spodné prádlo, topánočky pre budúce bábätko, obrázok zo SONA, tehotenské šaty, ale výber je samozrejme na Vás. V ateliéri mám na výber tehotenské šaty a doplnky.

KEDY DOSTANEM FOTOGRAFIE

   Po nafotení do pár dní Vám pošlem mailom pár fotografií k nahliadnutiu, celkové odovzdanie je cca 2 až 3 týždne. Pri výrobe fotoknihy je doba dlhšia cca 4 týždne, nakoľko sa čaká aj na vyhotovenie fotoknižky dodávateľom a následné vyexpedovanie.

KDE VÁS NÁJDEM

Pôjdete po hlavnej ceste od Svätého Jura, po ľavej strane bude Tesco, Lidl, pôjdete ďalej na kruhový objazd - smer do mesta Pezinku a asi cca 300 metrov zabočíte doprava. Na pravej strane  bude tabuľa na lampe Výkup paliet a tiež na rohu taký drevenný zahradný dom kde predavajú dosky. Zabočíte doprava a pokračujete stále rovno ( pod podjazdom ) a hneď uvidíte 2 budovy, jedna je vysoká zelená a potom menšia strieborná 2 poschová, kde sa nachádza ateliér. Zaparkujete na veľkom parkovisku. V budove sa nachádza reštaurácia, kaviareň, kaderník. Tak sa môžte po fotení občerstviť.